Ceļojumi

Šis ir salīdzinoši jauns tūrisma produkts - tiešie reisi (čarterreisi)
no Rīgas lidostas uz dažādām Eiropas pilsētām brīvdienās,
ko citādi no Rīgas lidostas ar tiešajiem reisiem nesasniegt!

Pakalpojumu nodrošina Tūroperators Baltic Ad Hoc SIA un FlyMeAway sadarbībā ar Latvijas uzticamākajām tūrisma aģentūrām un aviokompāniju SmartLynx Airlines /agrāk Latcharter Rīga/.

Ideja: zināms, ka tiem, kam daudz darba, nemaz tik bieži nav brīvas divas nedēļas lai, zvilnētu pludmalē, vai desmit dienas pēc kārtas, kad apskatīt, piemēram, Taizemi. Reizēm var izbrīvēt tikai vienu divas darbdienas, lai ikdienas laika plūdumā rastu iespēju aizmirsties.

Piedāvājam atpūtu valsts svētku brīvdienās, ērtas garās nedēļas nogales skaistākajās un interesantākajās Eiropas pilsētās!

Neliels nakšu skaits galamērķī, tiešais reiss un 3* vai 4* viesnīca nodrošina pievilcīgu ceļojuma koplekta cenu, kā rezultātā reisi tiek labi izpārdoti, tie ir  alternatīva atpūtai kūrortos.
Piedāvājam iespēju iegādāties arī tikai aviobiļeti, un viesnīcu rezervējiet paši!

Mūsu čarterreisu laiki piemēroti tam, lai, izmantojot pēc iespējas mazāk darbdienu, dotu ceļotājiem iespēju iepazīt citas, tālas pilsētas!
Parasti izlidojam no Rīgas piektdien no rīta un atgriežamies pirmdien vēlu vakarā. Tikai divas papildus brīvdienas un atpūta četras pilnas dienas pēc kārtas!

Ar ko mūsu piedāvājums atšķiras no airBaltic vai Ryanair piedāvātajām aviobiļetēm vai ceļojumu komplektiem?
Mūsu galamērķi ir interesantas Eiropas pilsētas, uz kurām no Rīgas nav tiešo reisu, jo regulāra pasažieru plūsma nav liela.

Lisabona, Bari, Zalcburga... Mūsu norādītās cenas vienmēr ir galējas, ar lidostu nodokļiem un visām pakalpojumu maksām.

Pakalpojuma maksā ietilpst arī profesionāla latviski, krieviski un angliski runājoša grupas menedžera klātbūtne, klientu sirdsmieram!

Bez papildus samaksas aizvedīsim nevien Jūsu čemodānu, bet arī slēpes, ja lidosiet ar mums uz Austriju slēpot vai kaitboardu, ja izvēlēsities ērtu tiešo lidojumu uz Lisabonu, un Atlantijas okeāna vējus.
Mūsu pasažieri nelido tukšiem vēderiem: lidojumos ēdina.

Jūs varat iegādāties čarterlidojumus un ceļojumu komplektus tūrisma aģentūrās, kuras atrodas līgumattiecībās ar Baltic Ad Hoc SIA, piemēram, aģentūrā Skaistie skati!
Ceļojumu cena neatšķiras.